Дякую. Форма заповнена.
Скоро з вами зв'яжуться. 
Розуміємо ваші складнощі. І знаємо як їх вирішити швидко та ефективно.
Безкоштовна консультація
Оплачуйте конкретні дії, а чи не розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста. І дізнайтесь, що треба робити вже зараз. Можливо, ви самі зможете вирішити ваше питання.
Вузькопрофільні фахівці
Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 20 років у юридичній сфері.
Вибирайте найкращих
Команда юристів проконсультувала понад 29 850 клієнтів за 20 років роботи в Україні. 82,2% позитивний результат.
20 річний досвід у кожній із галузей права
Кримінальні справи
Кримінальна справа - справа, порушена у встановленому законом порядку у разі виявлення ознак злочину. Кримінальна справа розглядається та дозволяється судом за матеріалами дізнання та попереднього слідства
Сімейні справи
Сімейні правовідносини – це стосунки, які регулюються сімейним правом і з'являються при укладенні/розірванні шлюбу, кревній спорідненості, усиновленні, материнстві тощо.
Громадянські справи
Громадянська справа — правове питання, що виникло з цивільного, сімейного, трудового, земельного або іншого права, і вимагає розгляду та дозволу юрисдикційним органом відповідно до встановленої для цього процедури. Цивільною справою також часто називають судовий розгляд таких питань.
Адвокат з адміністративних справ
Адвокат у адміністративних справах або як його ще називають адміністративний адвокат (юрист) – спеціаліст у галузі адміністративних спорів. Сфера діяльності юриста або адвоката з адміністративних справ лежить у двох площинах.
Адвокат по хозяйственным делам
Адвокат у господарських справах – це юрист, який займається наданням юридичних послуг для бізнесу, вирішує розбіжності, що виникли між суб'єктами господарювання, підприємствами та фізичними особами - підприємцями.
Адвокат із кредитних справ
Кредитний адвокат - це юрист, що вирішує проблеми боржників перед банками, фінансовими організаціями, іншими кредиторами.
Дтп та право. Автоюрист
Юрист з ДТП (він же автоюрист або автоадвокат) - це спеціаліст, який надає юридичну допомогу клієнту у справах, пов'язаних із транспортним засобом та ДТП. Це юрист, підкований у відповідному законодавстві: ПДР, Законі про захист прав споживачів, ФЗ про оцінну діяльність, Правил ОСАЦВ, процесуальне законодавство (ДПК РФ).
Результати наших справ
Допоміг стягнути з шахрая 10 000 $
Що трапилося: власник земельної ділянки хотів продати його за 12 000 доларів. За знайомими звернувся за допомогою до агента з продажу нерухомості, який виявився шахраєм. Він узяв із покупця гроші, але власнику ділянки віддав лише невелику їхню частину. Що було зроблено?... читайте далі
Читати більше справ
Штраф 100$ без судимості, де спочатку загрожувала до 3-ти років позбавлення волі
Що трапилося: чоловік битою побив п'яного кривдника своєї дівчини. Було порушено кримінальну справу за ч.2 ст.112 КК
Що загрожувала: до 5 років позбавлення волі.
Читати більше справ
Добився виправдувального вироку щодо вбивства
Що трапилося: жінка впала з вікна будинку та померла. Її раніше засудженого чоловіка звинуватили у тому, що він викинув її із вікна. Було порушено справу за двома статтями, одна з них
Читать больше дел
Відгуки наших клієнтів
Олександр Перлов
Захист прав
Велике спасибі за ваш професіоналізм та акуратність. Ця стресова ситуація пройшла в результаті максимально гладко та без нервів.
Петро Яковлєв
Досудове вирішення справи
Багато тонкощів про які не відомо без досвідченого адвоката. Я дуже правильно зробив, що спершу взяв консультацію.
Анна Семенова
Розподіл майна
Ви мене просто врятували, коли я потрапила до дтп. Цілком відстояли мої права і в результаті мені нічого не довелося платити.
Made on
Tilda