Вирішуємо ваші проблеми юридично.
Центр термінової юридичної допомоги на результат.
Почніть із Безкоштовною консультація юриста/адвоката – тепер це можливо і потрібно. Займаємося вирішенням проблем будь-якої складності у всіх галузях права. Під кожну галузь права у нас окремий юрист чи адвокат щонайменше з 20-річним досвідом. Тому ваша впевненість у позитивному результаті вища!

Запишіться прийом юриста, адвоката.

Як отримати безкоштовну консультацію юриста?
Заповніть просту форму, напишіть Ваше ім'я та залиште номер телефону.
Ваше звернення потрапляє у чергу для опрацювання. Очікуйте телефонний дзвінок найближчим часом.
Якщо Ваше питання термінове - телефонуйте за телефоном +38093 177 5290
Безкоштовно Запитайте юриста/адвоката.
Менеджер зв'яжеться з вами протягом 5 хвилин.
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності гажимая на кнопку, вы соглашаетесь c нашей политикой конфиденциальности
Нажимая на кнопку, вы соглашаетесь c нашей политикой конфиденциальности и пользовательским соглашением


Розуміємо ваші складнощі. І знаємо як їх вирішити швидко та ефективно.
 • Безкоштовна консультація
  Оплачуйте конкретні дії, а чи не розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста. І дізнайтесь, що треба робити вже зараз. Можливо, ви самі зможете вирішити ваше питання.
 • Вузькопрофільні фахівці
  Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 20 років у юридичній сфері.
 • Вибирайте найкращих
  Команда юристів проконсультувала понад 29 850 клієнтів за 20 років роботи в Україні. 82,2% позитивний результат.
НАШІ ПУБЛІЦАЦІЇ
20 річний досвід у кожній із галузей права
Важливість консультації адвоката для подальшого перебігу справи.
Не панікуйте, не намагайтеся самостійно вирішити проблему. Самостійне рішення може погіршити ситуацію.
 • Юридична консультація – одна з послуг адвоката і це перше, з чого варто почати, якщо у вас є правова проблема. Як правило, після юридичної консультації вона дозволяє Вам візуалізувати проблему, часто її можна отримати по телефону, не звертаючись в адвокатську контору особисто.
Наші великі клієнти
Відгуки наших клієнтів
 • Олександр Перлов
  Захист прав
  Велике спасибі за ваш професіоналізм та акуратність. Ця стресова ситуація пройшла в результаті максимально гладко та без нервів.
 • Петро Яковлєв
  Досудове вирішення справи
  Багато тонкощів про які не відомо без досвідченого адвоката. Я дуже правильно зробив, що спершу взяв консультацію.
 • Анна Семенова
  Розподіл майна
  Ви мене просто врятували, коли я потрапила до дтп. Цілком відстояли мої права і в результаті мені нічого не довелося платити.
Результати наших справ
Допоміг стягнути з шахрая 10 000 $
Що трапилося: власник земельної ділянки хотів продати його за 12 000 доларів. За знайомими звернувся за допомогою до агента з продажу нерухомості, який виявився шахраєм. Він узяв із покупця гроші, але власнику ділянки віддав лише невелику їхню частину. Що було зроблено?... читайте далі
Читати більше справ
Штраф 100$ без судимості, де спочатку загрожувала до 3-ти років позбавлення волі
Що трапилося: чоловік битою побив п'яного кривдника своєї дівчини. Було порушено кримінальну справу за ч.2 ст.112 КК
Що загрожувала: до 5 років позбавлення волі.
Читати більше справ
Добився виправдувального вироку щодо вбивства
Що трапилося: жінка впала з вікна будинку та померла. Її раніше засудженого чоловіка звинуватили у тому, що він викинув її із вікна. Було порушено справу за двома статтями, одна з них
Читать больше дел
 • Максим Шпак
  Защита интересов предприятий, организаций и учреждений всех форм собственности, а также физических лиц в отраслях хозяйственного, гражданского, налогового, трудового, семейного права, в том числе решение вопросов заключения, исполнения, расторжения, признания недействительными и действительными хозяйственных и гражданских договоров , взыскание дебиторской задолженности, банкротство и ликвидация предприятий, трудовые споры, семейные споры (развод и раздел имущества, взыскание алиментов).
 • Анна Евтушенко
  Представительство интересов физических и юридических лиц в судах; абонентське юридичне обслуговування (супровід) юридичних осіб; визд адвоката на обшуки, арешти майна, допити та інші слідчи дії; захист у криминальных квадратов; представництво та захист в прямох про адміністративні правонарушения; представництво інтересів фізичних и юридичних осіб в судах всех інстанцій; семейные споры; подготовка документов, складирование и подача скарг до европейского суда по праву людейни.
 • Юлия Коляда
  Представництво і захист фізичних та юридичних осіб в поліції, прокуратурі, суді, НАБУ, СБУ; юридичне обслуговування діяльності підприємства; ведення претензійно-позовної роботи; контроль за веденням трудових книжок, розробка проектів наказів, вирішення трудових спорів; складання аналітичних інформативних листів з питань застосування чинних правових норм; розробка проектів для отримання коштів грантів НУО.
 • Юрий Уваров
  Представительство интересов физических лиц в микрофинансовых организациях, банковских учреждениях, медиации по поводу урегулирования кредитных задолженностей. Подготовка всех процессуальных документов в данной области (заявлений, жалоб).
Этот веб-сайт использует файлы cookie, чтобы обеспечить вам лучший опыт
OK
Made on
Tilda