Вирішуємо ваші проблеми юридично.
Центр термінової юридичної допомоги на результат.
Почніть із Безкоштовною консультація юриста/адвоката – тепер це можливо і потрібно. Займаємося вирішенням проблем будь-якої складності у всіх галузях права. Під кожну галузь права у нас окремий юрист чи адвокат щонайменше з 20-річним досвідом. Тому ваша впевненість у позитивному результаті вища!

Запишіться прийом юриста, адвоката.

Як отримати безкоштовну консультацію юриста?
Заповніть просту форму, напишіть Ваше ім'я та залиште номер телефону.
Ваше звернення потрапляє у чергу для опрацювання. Очікуйте телефонний дзвінок найближчим часом.
Якщо Ваше питання термінове - телефонуйте за телефоном +38093 177 5290
Безкоштовно Запитайте юриста/адвоката.
Менеджер зв'яжеться з вами протягом 5 хвилин.
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності гажимая на кнопку, вы соглашаетесь c нашей политикой конфиденциальности
Нажимая на кнопку, вы соглашаетесь c нашей политикой конфиденциальности и пользовательским соглашением


Розуміємо ваші складнощі. І знаємо як їх вирішити швидко та ефективно.
Безкоштовна консультація
Оплачуйте конкретні дії, а чи не розмови. Отримайте безкоштовну консультацію юриста. І дізнайтесь, що треба робити вже зараз. Можливо, ви самі зможете вирішити ваше питання.
Вузькопрофільні фахівці
Юристи з усіх галузей права. Досвід експертів понад 20 років у юридичній сфері.
Вибирайте найкращих
Команда юристів проконсультувала понад 29 850 клієнтів за 20 років роботи в Україні. 82,2% позитивний результат.
НАШІ ПУБЛІЦАЦІЇ
20 річний досвід у кожній із галузей права
Кримінальні справи
Кримінальна справа - справа, порушена у встановленому законом порядку у разі виявлення ознак злочину. Кримінальна справа розглядається та дозволяється судом за матеріалами дізнання та попереднього слідства
Сімейні справи
Сімейні правовідносини – це стосунки, які регулюються сімейним правом і з'являються при укладенні/розірванні шлюбу, кревній спорідненості, усиновленні, материнстві тощо.
Громадянські справи
Громадянська справа — правове питання, що виникло з цивільного, сімейного, трудового, земельного або іншого права, і вимагає розгляду та дозволу юрисдикційним органом відповідно до встановленої для цього процедури. Цивільною справою також часто називають судовий розгляд таких питань.
Адвокат з адміністративних справ
Адвокат у адміністративних справах або як його ще називають адміністративний адвокат (юрист) – спеціаліст у галузі адміністративних спорів. Сфера діяльності юриста або адвоката з адміністративних справ лежить у двох площинах.
Адвокат по хозяйственным делам
Адвокат у господарських справах – це юрист, який займається наданням юридичних послуг для бізнесу, вирішує розбіжності, що виникли між суб'єктами господарювання, підприємствами та фізичними особами - підприємцями.
Адвокат із кредитних справ
Кредитний адвокат - це юрист, що вирішує проблеми боржників перед банками, фінансовими організаціями, іншими кредиторами.
Дтп та право. Автоюрист
Юрист з ДТП (він же автоюрист або автоадвокат) - це спеціаліст, який надає юридичну допомогу клієнту у справах, пов'язаних із транспортним засобом та ДТП. Це юрист, підкований у відповідному законодавстві: ПДР, Законі про захист прав споживачів, ФЗ про оцінну діяльність, Правил ОСАЦВ, процесуальне законодавство (ДПК РФ).
Важливість консультації адвоката для подальшого перебігу справи.
Не панікуйте, не намагайтеся самостійно вирішити проблему. Самостійне рішення може погіршити ситуацію.
Юридична консультація – одна з послуг адвоката і це перше, з чого варто почати, якщо у вас є правова проблема. Як правило, після юридичної консультації вона дозволяє Вам візуалізувати проблему, часто її можна отримати по телефону, не звертаючись в адвокатську контору особисто.
Наші великі клієнти
Відгуки наших клієнтів
Олександр Перлов
Захист прав
Велике спасибі за ваш професіоналізм та акуратність. Ця стресова ситуація пройшла в результаті максимально гладко та без нервів.
Петро Яковлєв
Досудове вирішення справи
Багато тонкощів про які не відомо без досвідченого адвоката. Я дуже правильно зробив, що спершу взяв консультацію.
Анна Семенова
Розподіл майна
Ви мене просто врятували, коли я потрапила до дтп. Цілком відстояли мої права і в результаті мені нічого не довелося платити.
Результати наших справ
Допоміг стягнути з шахрая 10 000 $
Що трапилося: власник земельної ділянки хотів продати його за 12 000 доларів. За знайомими звернувся за допомогою до агента з продажу нерухомості, який виявився шахраєм. Він узяв із покупця гроші, але власнику ділянки віддав лише невелику їхню частину. Що було зроблено?... читайте далі
Читати більше справ
Штраф 100$ без судимості, де спочатку загрожувала до 3-ти років позбавлення волі
Що трапилося: чоловік битою побив п'яного кривдника своєї дівчини. Було порушено кримінальну справу за ч.2 ст.112 КК
Що загрожувала: до 5 років позбавлення волі.
Читати більше справ
Добився виправдувального вироку щодо вбивства
Що трапилося: жінка впала з вікна будинку та померла. Її раніше засудженого чоловіка звинуватили у тому, що він викинув її із вікна. Було порушено справу за двома статтями, одна з них
Читать больше дел
Максим Шпак
Защита интересов предприятий, организаций и учреждений всех форм собственности, а также физических лиц в отраслях хозяйственного, гражданского, налогового, трудового, семейного права, в том числе решение вопросов заключения, исполнения, расторжения, признания недействительными и действительными хозяйственных и гражданских договоров , взыскание дебиторской задолженности, банкротство и ликвидация предприятий, трудовые споры, семейные споры (развод и раздел имущества, взыскание алиментов).
Анна Евтушенко
Представительство интересов физических и юридических лиц в судах; абонентське юридичне обслуговування (супровід) юридичних осіб; визд адвоката на обшуки, арешти майна, допити та інші слідчи дії; захист у криминальных квадратов; представництво та захист в прямох про адміністративні правонарушения; представництво інтересів фізичних и юридичних осіб в судах всех інстанцій; семейные споры; подготовка документов, складирование и подача скарг до европейского суда по праву людейни.
Юлия Коляда
Представництво і захист фізичних та юридичних осіб в поліції, прокуратурі, суді, НАБУ, СБУ; юридичне обслуговування діяльності підприємства; ведення претензійно-позовної роботи; контроль за веденням трудових книжок, розробка проектів наказів, вирішення трудових спорів; складання аналітичних інформативних листів з питань застосування чинних правових норм; розробка проектів для отримання коштів грантів НУО.
Юрий Уваров
Представительство интересов физических лиц в микрофинансовых организациях, банковских учреждениях, медиации по поводу урегулирования кредитных задолженностей. Подготовка всех процессуальных документов в данной области (заявлений, жалоб).
Этот веб-сайт использует файлы cookie, чтобы обеспечить вам лучший опыт
OK
Made on
Tilda